Poradna trenéra

Často kladené dotazy

Fitness/posilování | Strečink | Hubnutí | Zdravá výživa | Kondice/sport | Zdraví | BMI Index | Ostatní

POŠLETE SVŮJ DOTAZ

vybaveni fitcentra

Dobrý den, potřebovala bych radu ohledně pásu do fitcentra a kola na spinning. Máme menší fitness v Uherském Brodě, do kterého chodí převážně pánové a chceme přilákat nějakým způsobem také ženy. Proto jsme se rozhodli, že koupíme běžecký pás a nakoupíme kola na spinning. byla jsem se informovat ve vasí prodejně, tam ale všechny druhy nebyly, z těch vystavených mně byl doporučený Typhoon. Chci se zeptat jestli je to správná volba nebo jestli bude lepší některý zz modelů Tunder, Club nebo Orcan. Z kol mně zaujal model Kapara, tak se chci zeptat jestli bude dostačující nebo bude lepší Epsilon nebo Omega. Moc děkuji za Vaši odpověď. S pozdravem Lucie Nováková.

Odpověď:

Dobrý den paní Nováková,

běžecký pás je dobrá volba. Lidé ve fitness centrech tyto stroje rádi používají. Co se týká výběru konkrétního stroje, tak z Vámi vybraných modelů mám osobní zkušenost pouze s modelem Typhoon, ale i ostatní stroje si myslím, že jsou dobrou volbou. Z cyklotrenažérů  bych vybíral ze strojů Epsilon nebo Omega.

S pozdravem insportlinetrener tým

Nabírání váhy

Dobrý den chci se zeptat potřeboval bych nabrat váhu nevím jak na to 184 70kg díky Tom

Odpověď:

Dobrý den,

Odpovědět na Váš dotaz není snadné. Pro přesnější doporučení bychom potřebovali mít o Vaší osobě více informací.

Jak se stravovat s cílem zvýšení tělesné hmotnosti je ovlivňováno celou řadou faktorů. Známe Vaše pohlaví, výšku a aktuální hmotnost.

Pro konkrétní radu jak přibrat, potřebujeme znát také Váše současné stravovací a pohybové zvyklosti, dále genetické nastavení metabolismu, zdravotní stav, pracovní a celkový denní režim. Velmi rád bych Vám doporučil objednání našeho programu "Chci více svalové hmoty"

> http://www.insportlinetrener.cz/e-vyziva/44/chci-vice-svalove-hmoty

Získáte od nás přesná doporučení jak upravit současný jídelníček pro navýšení aktivní tělesné hmoty.

V tento okamžik Vám můžu předat pouze obecné informace - pokuste si navýšit příjem komplexních sacharidů - zvyšte velikosti příloh - rýže, těstovin, brambor a pečiva. S tuky to přehánět nemusíte - stačí si do jídel přidávat trochu rostlinného oleje nebo ořechy. Dávky bílkovinných potravin (maso, drůbež, ryby, šunka, sýry, tvaroh, vejce) není třeba zvyšovat. Zeleniny si dopřávejte malé porce. Ovoce využívejte na svačiny či sladké snídaně. Přínosem může být také proteino-sacharidový přípravek - "gainer", který dále navýší tolik potřebný příjem sacharidů - užívejte jej před tréninkem, po tréninku a na svačiny.

Přeji mono úspěchů,

Vlastimil Chadim, insportlinetrenerJak správně začít!

Dobrý den, velmi rád bych se dostal do stavu kdy bych se mohl nazývat v kondici. Ale vždy buď si naložím moc, či málo. Jestli chápete. Navíc na posilovnu bohužel čas nemám. Bylo by možné se domluvit na nějakém cvičebném plánu, či mně alespoň popostrčit správnou cestou? Jen pro informaci mám 75 kg a 184 cm. D2kuji předem za vaši odpoveď a případnou pomoc,)

Odpověď:

Dobrý den, otázka kvalitní kondice je systematický trénink funkčního a celého pohybového aparátu, který je prokládaný kvalitním odpočinkem.

Doporučuji Vám náš e-trénink, kde Vám sestavím kvalitní tréninkový plán, dle Vašich možností a požadavků. Trénovat můžete kdekoliv a kdykoliv budete mít čas. Vše budeme společně konzultovat pomocí komunikátoru. Na každý den dostanete rozpis tréninku včetně fotografií na kterých bude sestava cviků outdoorových a také indoorových aktivit.

Pro zlepšení kondice Vám doporučuji program dostaň se do kondice.

Více: http://www.insportlinetrener.cz/e-trener/34/dostan-se-do-kondice

Pokud budte mít zájem, dejte objednat vyberte si délku programu a podrobně vyplňte dotazník, kde je základní info o Vás pro trenéra.
Poté se Vám již ozveme.

Pokud budete chtít mohu za Vás provést objednávku. Stačí mi poslat Vaše údaje a dobu na jakou chcete trénink.

Těším se na případnou spolupráci.

S pozdravem Petr Kopřiva
inSPORTline Trener

 

Cyklo trenažer nebo eliptický trenažer

Dobrý den chtěla bych se zeptat s čím schodím více kilo jestli s cyklo trenažerem nebo eliptickým trenažerem

Odpověď:

Dobrý den,

oba Vámi zvolené stroje jsou na redukci hmotnosti vhodné, záleží na Vámi preferované aktivitě. Na eliptickém trenažéru zapojíte i horní část těla. Čím více zapojených svalů, tím větší výdej energie.

S pozdravem  inSPORTline trenér

Rudolf Smejkal

Zobrazeno 37 - 40 z 53 Strany: « 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 14 »