Zpět na HOMEPAGE
«

Hlavní trenér, Mgr. Petr Kopřiva
Již přes 10 let pomáhám klientům v každém věku.  Specializuji se na triatlon - vytrvalostní sporty a funkční trénink.
Jsem několikanásobný Ironman. Triatlon dělám již přes 19 let. Vystudoval jsem fakultu sportovních studii v Brně v oboru běh na lyžich a triatlon. Dlouhodobě (již přes 22 let) se zabývám posilovaním s vlastní váhou a kompenzačním cvičení.

Má trenérská praxe  - již přes 10 klientů jsem připravil na svého prvního Ironmana a to od samého začátku redukce váhy apod.. Přípravy sportovních klubů . kondiční atletická průprava a kompenzační cvičení  - fotbal, volejbal a další sporty. Kondiční příprava běžné populace - formování postavy redukční programy apod. Dlouhodobě spolupracuji se společností inSPORTline na koncepci a samotném natáčení odborných videí o tréninku a jejich produktech.

Mé závodní výsledky -

  • místr ČR duatlon 2003 (běh- kolo)
  • 3 místo ME v dlouhém triatlonu Praha 2009 (3km plavání - 120km kolo - 30km běh)
  • nejlepší dosažený čas na dlouhý triatlon (3,8km plavání - 180km kolo - 42km běh) Ironman 9h:12 min. (Moraviaman Otrokovice a IM Klagenfurt)
  • nejlepší dosažený čas na střední triatlon (3,8km plavání - 90km kolo - 21km běh) 4h:15 min. (Half IM Budapešt, Czechman ČP)
  • V roce 2017 na závodě IM WALES 3 místo AGE GROUP (v celkovéme pořadí 25 místo včetně profesionálů) kvalifikace na MS - IM HAWAI 2018.

http://www.intrener.cz/napsali-o-nas

 

Vyžádejte si konzultaci o tréninku ZDARMA!


Specialista na funkční a kondiční trénink - připrava na triatlon, běh, plavání, kolo. Kondičně příprava dětí - hokej, tenis a další sportovní odvětví. Funkční trénink - posilování vlastní váhou a s pomůckami
Petr vystudoval FTVS v Brně a již přes 19 let se aktivně věnuje triatlonu. Momentálně se věnuje již přes 10 let projektu inTrener a stále aktivně závodí.

Mgr. Petr Soukup - Praha


Fyzioterapeut a osobní  trenér

Oficiální fyzioterapeut české triahlonové federace.

2017 výherce ČP v dlouhém triatlonu

2016 a 2017 účastník na MS v IM na HAWAI.

 

»

Mgr. Petr Kopřiva
Bc. Petr Soukup