Zpět na HOMEPAGE
«

Hlavní trenér, Mgr. Petr Kopřiva
Již přes 12 let pomáhám svým svěřencům v každém věku.  Specializuji se na triatlon - vytrvalostní sporty a funkční trénink. 
Jsem několikanásobný Ironman. S triatlonem jsem začal ve svých 19 letech v Brně při studích na vysoké škole a trénoval několik let v Ekol týmu vedle takových borců jako je Filip Ospaly a Martin Krňávek. 
Své sportovní začátky jsem začal od malička na základní sportovní škole, kde jsem se od páté třídy specializoval na střední a dlouhé běžecké tratě. Poté jsem v juniorských kategoriích reprezentoval v běhu na lyžích a studoval na sportovním gymnáziu v Jilemnici pod vedením české olympioničky Blanky Paulů a v létě zaměřil na silniční cyklistiku.  
Vystudoval jsem fakultu sportovních studii v Brně v oboru běh na lyžich a triatlon. Dlouhodobě (již přes 22 let) se zabývám posilovaním s vlastní váhou a kompenzačním cvičení. 

Své závodní cca 15 let a trenérské zkušenosti - jíž cca přes 12 let  novým triatletům - Ironmanům, cyklistům a lidem, kteří chtějí zlepšit svou tělesnou kondici a to od samého začátku redukce váhy apod.. Přípravuji sportovní kluby v rámci kondiční atletické průpravy a kompenzačního cvičení  - fotbal, volejbal a další sporty. Kondičně přípravuji běžnou populaci v rámci formování postavy a redukci tělesné váhy a na sporty vytrvalostního charakteru. Dlouhodobě spolupracuji se společností inSPORTline na koncepci a samotném natáčení odborných videí o tréninku a jejich produktech. 

Mé závodní výsledky jako aktivní závodník:

  • místr ČR duatlon 2003 (běh- kolo)
  • 3 místo ME v dlouhém triatlonu Praha 2009 (3km plavání - 120km kolo - 30km běh)

Jako trenér a hobby závodník:

  • nejlepší dosažený čas na půlmarathon Praha 1h:15min, marathon Praha 2h:49min.
  • nejlepší dosažený čas na dlouhý triatlon (3,8km plavání - 180km kolo - 42km běh) Ironman 9h:12 min. (Moraviaman Otrokovice a IM Klagenfurt)
  • nejlepší dosažený čas na střední triatlon (1,9km plavání - 90km kolo - 21km běh) 4h:15 min. (Half IM Budapešt, Czechman ČP)
  • V roce 2017 na závodě IM WALES 3 místo AGE GROUP (v celkovéme pořadí 25 místo včetně profesionálů) kvalifikace na MS - IM HAWAII 2018
  • účast IM HAWAII 2018 a dokončeno v čase 10h40min.

http://www.intrener.cz/napsali-o-nas

Vyžádejte si konzultaci o tréninku ZDARMA!

Specialista na funkční a kondiční trénink - připrava na triatlon, běh, plavání, kolo. Kondičně příprava dětí - hokej, tenis a další sportovní odvětví. Funkční trénink - posilování vlastní váhou a s pomůckami
Petr vystudoval FTVS v Brně a již přes 19 let se aktivně věnuje triatlonu. Momentálně se věnuje již přes 10 let projektu inTrener a stále aktivně závodí.

Mgr. Petr Soukup - Praha


Fyzioterapeut a osobní  trenér

Oficiální fyzioterapeut české triahlonové federace.

2017 výherce ČP v dlouhém triatlonu

2019 účastník na MS v IM na HAWAI nový český rekordman

nyní profesionál

 

»

Mgr. Petr Kopřiva
Bc. Petr Soukup