Průběh sezony 2019 inTrener tým

Share/Bookmark
10.8.2019

V neděli pokračoval závod českého poháru na tratích ½ Ironmana...

Závodu jsem se účastnil jakožto trenérský dohled a zároveň závodník v odpočinkové sezoně s minimálními ambicemi na nějaký výkon.  Závod nebyl vůbec jednoduchý ! Vlny v Pálavské nádrži, že nebylo vidět kam plavete, vítr a vedro na kole a  běhu, vytvořili ze závodu obrovské peklo. Proto jsem velmi spokojený s výkony svých svěřenců, kteří teprve trénuji jednu sezonu a zvládli svého prvního ½ Ironmana, Lukáš Turek,  v čase 5h:26 min. a Roman Vařeka v čase 6h:58 min. Velká Gratulace !  Nyní nás čeká sobotní závod Xterra v Opavě, kde se z mých svěřenců účastní také mladý talent Adam Hlávka, který se specializuje na MTB Cross Country.

 


 

článek Epic Trichallenge

V tomto roce, po Havajské sezoně jsem si dal za cíl odpočinek od většího závodění a tréninků.

Nicméně jsem se rozhodl i bez větší přípravy absolvovat Moraviamana, kde jsem se po menších technických problémech protrápil do cíle.

Aktuálně jsem se účastnil závodu Epic 3 Challenge – skládajících se ze 3 sprint triatlonů následujících po sobě. Více zde

První den časovka 0,4km plavání – 14km kolo – 4km běh a 5 místo v celkovém pořadí.
Druhý den hromadný start  0,8km – 22km- 6km. Na start se postavila silná konkurence nově příchozích.  Celkově dojíždím na 9 místě a v rámci série Epic 5 místo.   Bohužel z časových důvodů, se nebudu účastnit posledního nedělního stíhacího závodu. 
Závodu se účastnili také svěřenci inTrener týmu Lukáš Štefek a René Sommer. Lukáš výborně i přes zdravotní komplikace se zády zajel první den časovku na 8 místě, bohužel druhý den musel zvolnit tempo s záda šetřit. René jako první závod sezony se popral s vysokou intenzitu a těžkou trati a závod zdárně ve dvou etapách dokončil.

Aktuálně směřuji přípravu na Pálava Race, kde bych se měl účastnit i se svými svěřenci.

Petr Kopřiva inTrener.cz

Diskuze

Nebyly nalazeny žádné příspěvky.